Technolog - obróbka skrawaniem
PPUH "MAM"
Dobrzechów, Podkarpackie

praca 6 grudnia, 13:36

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie technologii obróbki skrawaniem
  • Wdrażanie technologii do produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z wymaganiami branży lotniczej
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną zgodnie ze standardami normy AS9100
  • Utrzymywanie kontaktów z klientem
  • Nadzór nad procesem produkcji
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Opracowywanie wycen procesów technologicznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • Znajomość systemów CAD/CAM (znajomość programu NX będzie dodatkowo premiowana)
  • Znajomość co najmniej podstaw metrologii technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie brutto w widełkach 3300 zł – 5100 zł zależne od doświadczenia
  • Premie kwartalne
  • Pakiet szkoleń i kursów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Wynagrodzenie

3300 - 5100 PLN

Curriculum vitae