Elektromechanik Utrzymania Ruchu
Thoni Alutec Sp. z o.o.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 29 listopada, 14:43

Opis stanowiska

- prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC - lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek - montaż i demontaż, regeneracja maszyn/podzespołów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych - systematyczne monitorowanie pracy urządzeń oraz napraw obrabiarek CNC- lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek - montaż i demontaż, regeneracja maszyn/podzespołów

Wymagania

  • - umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych- uprawnienia elektryczne do 1kV (SEP)- gotowość do pracy w harmonogramie 4 brygadowym

Oferujemy

  • - zatrudnienie na pełny etat z umową o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy- samodzielność oraz możliwość wykazywania się inicjatywą i wiedzą merytoryczną- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów- odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wynagrodzenie

2500 - 3000 PLN

Curriculum vitae