Technolog
Grupa CIECH
Nowa Sarzyna, Podkarpackie

praca 27 listopada, 12:22

Opis stanowiska

Jeśli praca, której szukasz to: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z możliwością doszkalania się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w miejscu gdzie wykorzystasz swoją chemiczną wiedzę i umiejętności, zrealizujesz ciekawe zadania, a atmosfera jest naprawdę dobra…

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • laboratoryjna formulacja środków ochrony roślin
  • opracowanie i wdrażanie do produkcji nowych środków ochrony roślin
  • wsparcie techniczne produkcji
  • doskonalenie procesów technologicznych
  • realizacja projektów badawczo-rozwojowych w zakresie nowych technologii środków ochrony roślin

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • doświadczenie w samodzielnej pracy laboratoryjnej
  • dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole
  • chęć i zapał do pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę w dobrej atmosferze, z wyjątkowymi ludźmi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae