Elektryk, ustawiacz form do maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 listopada, 10:53

Opis stanowiska

Zadania zawodowe: • posługiwanie się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz przestrzeganie norm dotyczących rysunku technicznego, części maszyn, materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych; • przeprowadzanie oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz narzędzi wykorzystywanych w procesach przetwórczych tworzyw sztucznych; • przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych; • posługiwanie się narzędziami i oprzyrządowaniem maszyn do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; • określenie parametrów procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych na podstawie dokumentacji technologicznej; • przygotowanie surowców, dodatków i środków pomocniczych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych; • obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowane w procesach wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym wtryskarek, wytłaczarek itp.; • kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń stosowanych w procesach wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; • wykonywanie czynności związanych z obróbką wykańczającą, znakowaniem oraz pakowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych; • ocenianie jakości wyrobów z tworzyw sztucznych; • posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi stosowanymi w procesach wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; • przestrzeganie zasad tolerancji i pasowań zgodnie z dokumentacją techniczną wyrobów; • dokumentowanie przebiegu i parametrów procesów wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; • dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń i narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych; • montowanie oprzyrządowania maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach przetwórstwa tworzyw sztucznych; • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw maszyn oraz urządzeń stosowanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, zgłaszanie awarii; • przestrzeganie zasad ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługa wytłaczarek i wtryskarek
  • Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań

Wymagania

  • Dobra znajomość mechaniki maszynZnajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widzianaZnajomość elektryki i elektroniki maszynWykształcenie min. zawodoweDyspozycyjność Samodzielność i operatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie z ponad 39 letnim stażem na rynku.Praca 3-zmianowa 7-15, 15-23, 23-7Atrakcyjne wynagrodzenie.Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

2150 - 3500 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae