Ankieter
Utila sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 listopada, 08:38

Opis stanowiska

Poszukujemy terenowych współpracowników do realizacji badań ilościowych oraz jakościowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - Przeprowadzenie badań ankietowych w terenie- Przeprowadzanie krótkich wywiadów - Wprowadzanie danych do przygotowanej elektronicznej bazy- Prowadzenie innych badawczych prac terenowych - Przygotowanie transkrypcji z wywiadów

Wymagania

  • - Komunikatywność - Rzetelność - Odpowiedzialność

Oferujemy

  • - Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji różnorodnych tematycznie badań- Możliwość dopasowania godzin pracy do innych obowiązków - Umowę zlecenie - Atrakcyjne wynagrodzenie (do ustalenia przy każdym projekcie oddzielnie w zależności od długości i stopnia złożoności ankiety)

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • ochrona środowiska

Informacje dodatkowe

  • W wiadomości e-mail prosimy o wpisanie tytułu "Badania terenowe"

Curriculum vitae