Administrator
TARCG Aviation
Jasionka, Podkarpackie

praca 21 listopada, 14:41

Opis stanowiska

Administrator Techniczny / Stały Kontrat / Wynagrodzenie: Proszę o bezpośredni kontakt / Jasionka, Polska / Benefits: Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, 50% zniżki na wybrane siłownię, co roczna, jednorazowa dopłata do urlopu, rozwój kariery w sektorze lotniczym / Praca od Poniedziałku do Piątku / 8 godzin dziennie. Naszym klientem jest lider w zakresie konserwacji, napraw i remontów skrzydeł wirników (MRO), z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze szerokiej gamy śmigłowców I międzynarodowymi bazami znajdującymi się w Polsce, Norwegii I Kanadzie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Funkcja:
  • Jako administrator treści, będziesz odpowiedzialny za generowanie I edytowanie treści technicznych. Twoja funkcja będzie wiązała się ze ścisłą współpracą z ekspertami merytorycznymi- Subject Matter Experts (SMEs) i redaktorami operującymi w organizacji.
  • Zakres obowiązków:
  • Praca z treściami technicznymi przez cały cykl ich ważności – od ich stworzenia I ich przechowywania lub usuwania, do końca daty ich ważności
  • Bezpośrednia współpraca z Subject Matter Expert (SME’s) w uzyskiwaniu dogłębnego zrozumienie wymagań dotyczących dokumentacji technicznej.
  • Bezpośrednie szkolenie z Subject Matter Expert (SME’s) w zrozumieniu I poprawnym użytkowaniu dokumentacji technicznej aby była w pełni zgodna z standardami organizacji
  • Strategiczne podejście do ponownego użytku lub zmiany przeznaczenia operowanymi dokumentami.
  • Ścisła współpraca z edytorami nad kreowanymi treściami
  • Tworzenie różnorodnych danych wyjściowych usprawniającymi zarzadzanie dokumentacja
  • Wspieranie organizacji w osiągnieciu zamierzonych celów
  • Przestrzeganie kodeksu pracy ora zasad zdrowia I bezpieczeństwa

Wymagania

  • Zdolność do szybkiego przyswajania szczegółowej wiedzy technicznej oraz szczegółowych procedur technicznych
  • Wyższe wyksztalcenie lotnicze lub dyplom kwalifikacji technicznych
  • Biegłość w procesie pozyskiwania wiedzy technicznej bezpośrednio od SME’s – Subject Matter Expert i umiejętności do prawidłowego jej przekazywania droga pisemna lub werbalna w ich imieniu.
  • Umiejętności analizowania I nieszablonowego myślenia, umiejętność w zadawaniu technicznych I organizacyjnych pytań, mających na celu usprawnienie procesu pracy.
  • Umiejętność w odnajdywaniu niespójności lub błędów logicznych w istniejących treściach
  • Umiejętność budowania I wdrążania systemów indeksowych
  • Doświadczenie w edytowaniu, korekcie I weryfikacji treści od ich autora do odbioru I potrzeb czytelników
  • Biegłość w obsłudze systemów Microsoft Office ( MS Word, MS Excel I MS Access)
  • Doskonała dbałość o szczegóły oraz doskonale umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie od od 43,000 - 80,400zl rocznie, w zaleznosci od doswiadczenia + oraz pakiet benefitów
  • Praca nad międzynarodowymi projektami
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji lotniczej oraz możliwość rozwoju przyszłej kariery w sektorze lotniczym.
  • Praca w środowisku wysoko wykwalifikowanych ekspertów
  • Najwyższe standardy pracy.
  • Międzynarodowe podróże służbowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae