Inżynier Działu Napraw
Mellon Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 listopada, 13:57

Opis stanowiska

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko INŻYNIER DZIAŁU NAPRAW

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowanie technologii naprawy i remontów części maszyn lotniczych
  • ocena zakresu wymaganego remontu
  • definiowanie niezbędnego wyposażenia linii remontowej
  • wprowadzanie zmian w dokumentacji remontowej
  • rozpatrywanie niezgodności powstałych w procesie remontowym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
  • zaangażowanie i chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia)
  • kartę MultiSport Plus
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae