Konsultant ds. Wdrożeń Systemów ERP: logistyka, produkcja
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 listopada, 13:48

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych
  • Wdrażanie systemu Comarch ERP XL
  • Szkolenie użytkowników
  • Zdalna, telefoniczna i mailowa pomoc użytkownikom systemu Comarch ERP XL
  • Opracowywanie skryptów SQL dla przygotowywanych aplikacji

Wymagania

  • Praktyczna znajomość MS SQL Server (T-SQL, DDL)
  • Dobra znajomość środowiska Windows
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość aplikacji Crystal Reports
  • Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie logistyka, produkcja
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu Comarch ERP XL w zakresie logistyki i produkcji

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • System premiowania oparty o udział w zyskach
  • Zespół złożony z młodych i energicznych ludzi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka

Informacje dodatkowe

  • Oferty powinny zawierać klauzulę: "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji"

Curriculum vitae