Redaktor do weryfikacji merytorycznej tekstów o budowie, remoncie, wystroju wnętrz, ogrodach, instalacjach (współpraca zdalna)
Whites Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 11 listopada, 17:03

Opis stanowiska

weryfikacja merytoryczna artykułów o wystroju wnętrz, ogrodach, budowie, remoncie domu/mieszkania, ogrzewaniu i innych instalacjach domowych, redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • weryfikacja merytoryczna artykułów o wystroju wnętrz, ogrodach, budowie, remoncie domu/mieszkania, ogrzewaniu i innych instalacjach domowych,

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie redakcyjne
  • dyspozycyjność i umiejętność organizacji czasu własnego

Oferujemy

  • współpracę zdalną
  • umowę o dzieło lub B2B
  • elastyczne godziny pracy

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae