MONTER ELEKTRYK/AUTOMATYK
Tptronic Tomasz Pieczonka
Jasionka, Podkarpackie

praca 5 listopada, 14:21

Opis stanowiska

Firma TPTRONIC Zatrudni osobę na stanowisku: MONTER ELEKTRYK/AUTOMATYK Miejsce pracy: Rzeszów/Jasionka Oczekiwania: - Mile widziana wcześniejsza styczność z montażem szaf sterowniczych, rozdzielni elektrycznych, - Umiejętność czytania schematów elektrycznych, - Umiejętność posługiwania się elektronarzędziamy, narzędziami ręcznymi, - Pasja do majsterkowania, uczenia się nowych rzeczy, Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, automatyka, telekomunikacja), - kreatywność, elastyczność w działaniu, - komunikatywność i umiejętność działania w zespole, - dokładność i zaangażowanie, Oferujemy: - ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego, - styczność z najnowszymi technologiami z zakresu automatyki przemysłowej, - niezbędne narzędzia pracy, - szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne, Możliwość współpracy w niepełnej ilości godzin, możliwość stażu, praktyk. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@tptronic.pl , www.tptronic.pl Proszę przesłać CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Montaż szaf sterowniczych
  • -Montaż elementów automatyki na maszynach
  • -Praca ze schematem elektrycznym
  • -Zadania związane z budową maszyn zakresie mechaniki,

Wymagania

  • -Pasja do automatyki i mechaniki,
  • -Duża umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi,
  • -Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

Mile widziane

  • -Wcześniejsza styczność z automatyką/elektroniką

Oferujemy

  • Pracę w elastycznych godzinach,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Możliwość rozwoju,
  • Styczność z najnowszymi technologiami w dziedzinie automatyki przemysłowej,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wynagrodzenie

2500 - 4600 PLN

Curriculum vitae