Kierownik budowy - Stuttgart ( Niemcy )
HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 31 października, 21:35

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • odpowiedzialność za planowanie, przygotowanie i techniczną realizację projektów budowlanych
  • • obsługa techniczna i nadzór projektów budowlanych pod względem terminów, jakości i BHP
  • • odpowiedzialność za kontrolę kosztów i rozliczanie projektów budowlanych
  • • doradzanie i wspieranie naszych klientów w sprawach technicznych

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe budowlane
  • • kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia robót budowlanych na stanowisku kierownika budowy
  • • znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej średnio-zaawansowanym
  • • wysoki poziom wiedzy technicznej
  • • umiejętności sporządzania budżetów, harmonogramów prac i ich kontroli
  • • obsługa pakietu MS Office
  • • niezależna i konsekwentna praca oraz współpraca w zespole
  • • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników
  • • gotowość do podjęcia pracy w delegacji
  • • podleganie pod polskie ubezpieczenie przez ostatni miesiąc przed wyjazdem

Mile widziane

  • • zaangażowanie pomysłowość i elastyczność w pracy
  • • sumienność, dyspozycyjność, komunikatywność
  • • umiejętność współpracy z podwykonawcami
  • • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy

  • • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy
  • • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • • kompleksowe wprowadzenie przez nasz system integracji nowych pracowników w pierwszej fazie zatrudnienia w przedsiębiorstwie
  • • atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae