Inżynier Sprzedaży region województwo podkarpackie i lubelskie
Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 października, 14:08

Opis stanowiska

Inżynier sprzedaży. Kontakt z projektantami, inwestorami, przedsiębiorstwami gospodarki wodno- ściekowej, zakładami przemysłowymi. Współpraca z dystrybutorami.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej
  • współpraca z projektantami
  • obsługę klientów, w tym klientów instytucjonalnych
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • współpraca z partnerami handlowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowana specjalność: inżynieria sanitarna lub ciepłownictwo, budownictwo
  • otwartość, komunikatywność, zaangażowanie
  • posiadanie prawa jazdy i praktyki w prowadzeniu pojazdów osobowych
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • Interesującą, stabilną pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, samochód, telefon, laptop w celach służbowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae