Asystent/-ka Zarządu
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 października, 13:16

Opis stanowiska

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting - www.kkselekt.com Od 2000 r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "direct search" i rekomendacji kadry menedżerskiej, inżynierów, specjalistów dla firm produkcyjnych, usługowych, nowych inwestycji oraz projektów greenfield. Dla naszego Partnera - w związku z rozwojem nowych inwestycji, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/-ka Zarządu Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca z wyższym kierownictwem, Zarządem
  • Obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych,
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Organizowanie spotkań, wydarzeń,
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji i korespondencji dla Zarządu
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych / prezentacji dla Zarządu
  • Przygotowanie umów o pracę oraz ewidencji
  • Różne zadania wspierające Zarząd

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność jasnej komunikacji (w mowie i piśmie)
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie: Word i Excel)
  • Dobre zarządzanie czasem i zadaniami
  • Zdolność do proaktywnego działania i podejmowania inicjatywy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Przyjazna i serdeczna atmosfera pracy
  • Udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae