Młodsza Księgowa/Księgowy
Mellon Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 października, 15:41

Opis stanowiska

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko MŁODSZA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • bieżący kontakt z dostawcami i odbiorcami w zakresie wzajemnych rozrachunków
  • rozliczanie odbiorców i dostawców w systemie
  • uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca
  • uzgadnianie sald kont księgowych
  • przygotowywanie prognozy i wykonania przepływów pieniężnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (lub studenci ostatniego roku studiów) z zakresu finansów / rachunkowości
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (stała praca z dok. w języku angielskim)
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • samodzielność, rzetelność wykonywania zadań

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kartę MultiSport Plus
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego PZU
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony 2 lata (z możliwością przedłużenia)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae