Laborant
Grupa PCC
Brzeg Dolny, Dolnośląskie

praca 22 stycznia, 08:26

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy Laborantów do naszych spółek. Profil Kandydatów: - wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne), - gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy) - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobra organizacja pracy własnej - systematyczność, rzetelność i odpowiedzialność - umiejętność pracy w zespole, - otwartość na przyswajanie wiedzy. Zadania: - przygotowywanie prób i odczynników do badań, - wykonywanie analiz i badań chemicznych, - bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac, - archiwizacja prób i utylizacja. Oferta: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - dodatek zmianowy, - premie kwartalne, - atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, świadczenia świąteczne), - dofinansowanie karty Multisport, pikniki rodzinne, boisko i siłownia dla pracowników, - interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych, - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu :)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - przygotowywanie prób i odczynników do badań,- wykonywanie analiz i badań chemicznych,- bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac,- archiwizacja prób i utylizacja.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne),gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy)mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,bardzo dobra organizacja pracy własnejsystematyczność, rzetelność i odpowiedzialnośćumiejętność pracy w zespole,otwartość na przyswajanie wiedzy.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane chemiczne)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,dodatek zmianowy,premie kwartalne,atrakcyjny pakiet socjalny (możliwość ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, świadczenia świąteczne),dofinansowanie karty Multisport, pikniki rodzinne, boisko i siłownia dla pracowników,interesujący zakres obowiązków związanych z wykonywaniem prac analitycznych i metrologicznych,możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i seminariach.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • matematyka
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae