Konstruktor/Młodszy Konstruktor
25N
Gorlice, Małopolskie

praca 22 października, 09:31

Opis stanowiska

Projektowanie konstrukcji stalowych dla branży przemysłowej - platform, klatek schodowych, drabin, balustrad.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - projektowanie konstrukcji stalowych (podesty, drabiny, klatki schodowe, ciągi komunikacyjne dla przemysłu) z uwzględnieniem obowiązujących norm i standardów
  • - przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji przez Klienta
  • - opracowywanie dokumentacji warsztatowej
  • - doskonalenie produktów, opracowywanie nowych rozwiązań
  • - ścisła współpraca z działem produkcji

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne (inż. lub mgr inż) o kierunku budownictwo/ konstrukcje stalowe,
  • - kreatywności i chęci rozwoju zawodowego,
  • - dobra organizacja własnej pracy,
  • - przestrzeganie obowiązujących w TLC przepisów i rozporządzeń,

Mile widziane

  • - znajomość programu Advance Steel i oprogramowania Robot Structural Analysis, - uprawnienia do projektowania w nieograniczonym zakresie w specjalności konstrukcyjno – budowlanej, - doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych,

Oferujemy

  • - pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - elastyczny czas pracy - system premiowania uzależniony od wyników pracy - wsparcie zespołu, nie tylko na etapie wdrożeniowym - możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji -kursy, szkolenia kurs języka angielskiego oraz sekcję sportową

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średni)

Informacje dodatkowe

  • Możliwość podjęcia pracy w otwieranych zamiejscowych oddziałach biura projektowego w Nowym Sączu oraz Rzeszowie.

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae