Projektant/kreślarz techniczny Autocad
WORKPROFI KKTI POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wałbrzych, Dolnośląskie

praca 21 października, 13:38

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta w Holandii, tworzącego projekty i działającego w przestrzeni publicznej, inżynierii lądowej, elektrotechnice i inżynierii mechanicznej poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant/kreślarz techniczny AutoCad Jesteś gotów podjąć wyzwanie i rozpocząć pracę w Holandii współpracując z najlepszymi specjalistami? Jeśli tak, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie projektów w całej przestrzeni publicznej(m.in. drogi, mosty, projekty elektryczne)
  • przygotowywanie rysunków technicznych m.in. w programie AutoCad
  • współpraca z zespołem projektowym w zakresie zmian projektu na każdym etapie jego realizacji

Wymagania

  • absolwent kierunków technicznych(inżynieria lądowa, budownictwo)
  • bardzo dobra znajomość jednego z języków: angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego
  • praktyczna znajomość programu AutoCad, Autodesk oraz pakietu Office
  • chęć podjęcia pracy na terenie Holandii

Mile widziane

  • znajomość programu Microstation oraz Civil 3D

Oferujemy

  • atrakcyjną pracę w Holandii
  • umowę o pracę z pracodawcą holenderskim
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • nowoczesne narzędzia i metody pracy
  • pracę w doświadczonym zespole projektantów
  • ciekawą ścieżkę rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae