Ambasador
Sanofi
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 18 października, 13:31

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Reprezentowanie Sanofi w kontakcie z uczelnią, biurem karier i organizacjami studenckimi
  • Prowadzenie działań Employer Brandingowych na rzecz Sanofi poprzez social media
  • Współorganizacja projektów i wydarzeń dla studentów i absolwentów (m.in. Sanofi on Tour, Sanofi Open Day, Targi Pracy)
  • Prowadzenie samodzielnych projektów promujących firmę
  • Dystrybucja i dbałość o ekspozycję materiałów wizerunkowo-informacyjnych o Sanofi na terenie uczelni
  • Współpraca z Ambasadorami z innych uczelni
  • Uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach Ambasadorów na terenie Warszawy.

Wymagania

  • Jesteś studentem/studentką I-III roku studiów
  • Jesteś członkiem studenckiej organizacji lub koła naukowego oraz chętnie angażujesz się w inicjatywy poza uczelnią
  • Jesteś widoczny w social media (Facebook, Instagram)
  • Nie boisz się wychodzić poza schematy i puścić wodzy kreatywności
  • Jesteś osobą kontaktową, ceniącą współpracę z innymi
  • Masz duszę organizatora i lubisz planować swoje działania
  • Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, a przy tym przeżyć niezapomnianą przygodę.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze Employer Brandingu i organizacji wydarzeń
  • Zbudowanie sieci profesjonalnych kontaktów
  • Dla najaktywniejszego Ambasadora atrakcyjna nagroda rzeczowa na koniec programu
  • Skrócony proces rekrutacji do programu stażowego „Student on Board”.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae