Android Developer
goodylabs sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie

praca 15 października, 14:59

Opis stanowiska

Zakres zadań: Analiza techniczna Projektowanie rozwiązań Wytwarzanie oprogramowania na platformę Android Optymalizowanie i profilowanie aplikacji Budowa testów jednostkowych Uczestnictwo w projektach rozbudowy systemów biznesowych Dzielenie się wiedzą we własnym obszarze wiedzy specjalistycznej W pracy wykorzystujemy: Jira Git Gitlab Fabric Jenkins Firebase

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie nowych funkcjonalności
  • Utrzymanie bierzącego systemu, bug fixing
  • Wsparcie po stronie klienta
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla platformy Android,
  • znajomość Java,
  • sprawne posługiwanie się Android Studio,
  • ogólna znajomość aspektów integracyjnych z back-end (protokół HTTP, interfejsy REST, wykorzystujące notację JSON),
  • komunikatywność w języku angielskim na poziomie swobodnej rozmowy z pozostałymi członkami zespołu,

Mile widziane

  • znajomość RxJava, Dagger,
  • znajomość React Native,
  • doświadczenie z wdrażaniem aplikacji do Google Play,
  • znajomość zagadnień optymalizacji wydajności aplikacji,

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów (agile/scum, praca w sprintach)
  • ciekawe, wymagające projekty dla zagranicznych i polskich klientów
  • szybki laptop (MacBook Pro)
  • duuuuuży monitor
  • przyjazne biuro w dogodnej lokalizacji
  • darmowy parking
  • wyjazdy integracyjne
  • kurs angielskiego
  • karta sportowa
  • kawa/herbata/owoce

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

3500 - 6000 PLN

Curriculum vitae