iOS Developer
goodylabs sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie

praca 15 października, 14:30

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych; Pracę w oparciu o zwinną metodykę wytwarzania oprogramowania; Dbanie o jakość kodu źródłowego; Współpracę z pozostałymi członkami zespołu. W pracy wykorzystujemy: Jira Git Gitlab Fabric Jenkins Firebase

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Development aplikacji mobilnych
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu, code review
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia aplikacji
  • Estymowanie zadań wspólnie z klientem, praca w Scrumie

Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla platformy iOS,
  • znajomość języka Swift,
  • sprawne posługiwanie się Auto Layout i XCode
  • ogólna znajomość aspektów integracyjnych z back-end (protokół HTTP, interfejsy REST, wykorzystujące notację JSON),
  • komunikatywność w języku angielskim na poziomie swobodnej rozmowy z pozostałymi członkami zespołu

Mile widziane

  • znajomość języka Objective-C
  • znajomość React Native
  • doświadczenie z wdrażaniem aplikacji do AppStore
  • znajomość zagadnień optymalizacji wydajności aplikacji

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów (agile/scum, praca w sprintach)
  • ciekawe, wymagające projekty dla zagranicznych i polskich klientów
  • szybki laptop (MacBook)
  • przyjazne biuro w dogodnej lokalizacji
  • darmowy parking
  • wyjazdy integracyjne
  • kurs angielskiego
  • karta sportowa
  • kawa/herbata/owoce

Forma zatrudnienia

inne

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

3500 - 8000 PLN

Curriculum vitae