Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)
NaviGate Sp. z.o.o.
Kraków, Małopolskie

staż 14 października, 13:59

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - wsparcie bieżących działań handlowych Działu Bezzałogowych Statków Powietrznych;- konfiguracja techniczna sprzętu (BSP i sensory marki DJI Enterprise);- testy bezzałogowych statków powietrznych, sensorów i oprogramowania z serii Enterprise;- redagowanie dokumentacji technicznej i materiałów marketingowych.

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe (lub student 5 roku) z jednej z dziedzin: Automatyka, Robotyka, Lotnictwo, Bezzałogowe Statki Powietrzne, GIS, Geodezja, Teledetekcja, Fotogrametria; - zainteresowanie bezzałogowymi statkami powietrznymi i możliwością ich zastosowania w różnych branżach;- świadectwo kwalifikacji UAVO min. VLOS;- znajomość oprogramowania – Pix4D lub/i Agisoft;- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;- sprawne redagowanie tekstu i formułowanie wniosków; - dobra znajomość języka angielskiego;- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;- dokładność i systematyczność;- motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • - zainteresowania w ramach hobby w zakresie majsterkowania i projektowania własnych dronów;- publikacje popularne lub naukowe; prowadzenie bloga.

Oferujemy

  • - dwumiesięczny, płatny stażu z możliwością późniejszego zatrudnienia na pełen etat;- dostępu do najnowszych technologii z zakresu bezzałogowych statków powietrznych, sensorów, oprogramowania do obróbki danych i sprzętu pomiarowego;- różnorodność zadań i projektów związanych z BSP;- możliwości nauki od specjalistów z branży; - szkolenia zawodowe (techniczne i handlowe);- pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze i nowoczesnym biurze.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • lotnictwo i kosmonautyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae