Inżynier techniczny ds. bezzałogowych statków powietrznych (dronów)
NaviGate Sp. z.o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 14 października, 13:49

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres głównych zadań:- bezpośrednia współpraca z działem handlowym i projektowym BSP firmy;- wsparcie techniczne klienta w zakresie produktów BSP oferowanych przez firmę (m.in. DJI Enterprise, Flir, MicaSense, Pix4D, Agisoft);- obsługa zgłoszeń serwisowych (gwarancyjnych i pogwarancyjnych); - przygotowanie i konfiguracja sprzętu BSP typu Enterprise do dostaw;- konfiguracja i przygotowanie sprzętu BSP na szkolenia, prezentacje, targi;- kontakt w sprawach technicznych i serwisowych z producentami sprzętu dystrybuowanego przez firmę (w języku angielskim);- obsługa techniczna firmowej floty BSP; - tłumaczenie oraz redagowanie instrukcji; - realizacja testów sprzętu (BSP, sensory, oprogramowanie);- wsparcie przy nalotach BSP w ramach realizowanych przez firmę projektów;- współpraca przy przygotowywaniu artykułów branżowych oraz materiałów marketingowych na firmowe strony www.

Wymagania

  • Wymagania:- wykształcenie związane min. z jedną z dziedzin: Automatyka, Robotyka, Lotnictwo, Bezzałogowe Statki Powietrzne, GIS, Geodezja, Teledetekcja, Fotogrametria;- świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO (minimum z uprawnieniem podstawowym VLOS);- bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa lotniczego w zakresie BSP; - doświadczenie w planowaniu i zgłaszaniu lotów BSP w strefach lotniczych;- doświadczenie w lataniu dronami większymi niż DJI Phantom 4;- znajomość oprogramowania branżowego – Pix4D lub/i Agisoft, DJI GS Pro;- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;- umiejętność czytania instrukcji technicznych;- zdolności manualne i techniczne; - zainteresowanie technologiami UAV i możliwościami wykorzystania dronów w różnych branżach;- sprawne redagowanie tekstu i formułowanie wniosków;- systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;- motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;- komunikatywność i umiejętność pracy z klientem;- dobra znajomość języka angielskiego;- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • - zainteresowania w ramach hobby w zakresie majsterkowania i projektowania własnych dronów;- świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO z uprawnieniniami BVLOS;- uprawnienia instruktora UAVO INS.

Oferujemy

  • - stabilne zatrudnienie;
  • - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i wyników pracy;
  • - ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • - dostęp do najnowszych technologii z zakresu bezzałogowych statków powietrznych, sensorów (RGB, termalnych, multispektralnych, LiDAR) oraz oprogramowania do obróbki danych;
  • - możliwości nauki od specjalistów z branży;
  • - szkolenia zawodowe (techniczne i handlowe);
  • - narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy;
  • - dofinansowanie do pakietu sportowego;
  • - pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze i nowoczesnym biurze.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • lotnictwo i kosmonautyka

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae