Redaktor/redaktorka do pisania tekstów z tematyki ogrzewania, instalacji lub elektryczności (praca zdalna)
Whites Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 11 października, 21:13

Opis stanowiska

pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o tematyce elektrycznej, pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o tematyce ogrzewania i hydrauliki, redagowanie i optymalizacja tekstów pod wyszukiwarki internetowe.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o tematyce elektrycznej, ogrzewania i hydrauliki, wystroju wnętrz, budowy domów.

Wymagania

  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • doświadczenie w pisaniu tekstów z tematyki instalacyjnej, ogrzewania lub elektryczności.
  • terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pisania tekstów, które inni chcą czytać, tzw. „lekkie pióro”,

Oferujemy

  • współpraca zdalna,
  • przyjazna atmosfera,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy redakcyjnej,
  • umowa o dzieło lub B2B.

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • energetyka
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae