Inżynier / Konstruktor
Promokraft
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 października, 15:01

Opis stanowiska

Producent naczep eventowych oraz mobilnych rozwiązań ekspozycyjnych nawiąże współpracę z inżynierem / konstruktorem w zakresie projektowania oraz przygotowania dokumentacji wykonawczej zabudów oraz konstrukcji pojazdów specjalnych. Mile widziane: - doświadczenie, znajomość materiałów oraz akcesoriów stosowanych w zabudowach pojazdów specjalnych lub ciężarowych - dostępność na terenie Podkarpacia (bieżące konsultacje wykonawcze) - umiejętność renderingu wizualizacji 3D

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie i konstruowanie pojazdów specjalistycznych

Wymagania

  • Znajomość materiałów oraz akcesoriów stosowanych w zabudowach pojazdów specjalnych lub ciężarowych

Oferujemy

  • umiejętność renderingu wizualizacji 3D

Wymiar

kontrakt

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae