Doradca techniczny / Handlowiec
Hydrosolar Sp. z .o.o. Wschód Sp.k.
Zamość, Lubelskie

praca 2 października, 10:28

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków na ww. stanowiskach należeć będzie: • rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym ternie • aktywną rozbudowę portfela klientów • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki • prowadzenie negocjacji handlowych • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym ternie • aktywną rozbudowę portfela klientów • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki • profesjonalne doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej Spółki • prowadzenie negocjacji handlowych • dbanie o pozytywny wizerunek Spółki

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - mile widziane w branży grzewczej i sanitarnej • dobrej znajomości lokalnego rynku • wykształcenie wyższe - mile widziane branżowe • bardzo dobrej organizacji pracy • umiejętności utrzymania wysokich standardów obsługi klienta • umiejętności pracy w zespole • praktycznej znajomości Ms Office • prawo jazdy kat. B • odpowiedzialność za działania i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki premiowe • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej długoletnim liderem na rynku, w branży grzewczej i sanitarnej • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny • możliwość stałego rozwoju w strukturach sprzedaży • karty Multisport i pakiety medyczne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Informacje dodatkowe

  • W swoich zgłoszeniach, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Spółka Hydrosolar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wschód Spółka komandytowa z siedzibą w Bilczy ul. Kielecka 11, 26-026 Morawica; wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.
  • Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).
  • Szanowni Państwo,
  • 1. Administratorem danych osobowych jest Spółka Hydrosolar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wschód Spółka komandytowa z siedzibą w Bilczy ul. Kielecka 11, 26-026 Morawica
  • Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: e-mail - ochrona.danych@grupa-hbh.pl
  • 2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
  • 3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
  • 4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
  • 5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
  • 6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
  • 7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
  • 8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
  • 9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
  • 10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • 11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae