Praktyka Dział Logistyki
Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 18 stycznia, 11:47

Opis stanowiska

Spółka Metalzbyt Polska z siedzibą w Rzeszowie poszukuję ambitnej osoby do odbycia praktyki studenckiej w Dziale Logistyki.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. kontrola poprawności dokumentacji działu,
  • 2. dbanie o sprawny obieg dokumentacji działu,
  • 3. oznaczenie towaru za pomocą opisów i etykiet,
  • 4. prowadzenie inwentaryzacji częściowych,
  • 5. analiza rotacji towarowych,
  • 6. analiza realizowanych procesów logistycznych,
  • 7. pomoc w doraźnych pracach realizowanych przez Dział Logistyki.

Wymagania

  • 1. otwartość na nowe zadania, wyzwania,
  • 2. umiejętność pracy w zespole,
  • 3. chęć podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie.

Mile widziane

  • 1. preferowani studenci na kierunku Logistyka (zainteresowania gospodarka magazynową),

Oferujemy

  • 1. udział w bieżących pracach działu,
  • 2. możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka

Curriculum vitae