Płatny staż w Dziale Procesu Produkcyjnego
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

praktyka płatna 25 września, 09:48

Opis stanowiska

Poszukujemy studenta/tki na płatny staż : w Dziale Procesu Produkcyjnego- KROSNO (staż ME)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowanie prototypowej, przedprodukcyjnej oraz produkcyjnej dokumentacji procesowej obszarów wytwarzania tłoczysk, zamykania amortyzatorów oraz zbrojenia końcowego, wsparcie inżyniera procesu w zakresie: analizy i kwalifikacji procesów produkcyjnych, opracowywania dokumentacji jakościowej (PFD, PFMEA, PCP)
  • wykonywanie analiz jakościowych oraz wyznaczanie zdolności procesów produkcyjnych
  • wykonywanie pomiarów oraz analiz przy metodach kwalifikacji przyrządów pomiarowych (R&R) jak i podczas prób technologicznych

Wymagania

  • Studenci IV i V roku roku kierunków: mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Dostępność min 3 dni w tygodniu, preferowane 4-5 dni w okresie wakacyjnym
  • znajomość j. angielskiego
  • Obsługa komputera (excel, power point)

Oferujemy

  • Płatny stażMożliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelniPrzyjazną atmosferę w pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmieOwocowe wtorki

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae