Specjalista ds. wdrożeń - Wdrożeniowiec
PCG Academia Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

praca 24 września, 09:33

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zadań w zespołach projektowych.• Utrzymywanie powierzonego planu zadań w projektach.• Instalacja, konfiguracja i wdrożenia systemów.• Praca z bazami danych.• Prowadzenie testów wdrażanego oprogramowania.• Bieżące raportowanie postępu prac wdrożeniowych.• Podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących, podejmowanie akcji naprawczych.• Analizy zgłoszeń nowych funkcjonalności.• Współpraca z Architektem IT i Analitykami w zakresie analizy poprawności, kontroli spójności i jednoznaczności opracowywanych specyfikacji funkcjonalnych.• Wsparcie zespołów wdrożeniowych w zakresie realizacji prac wdrożeniowych.• Doskonalenie środowiska pracy projektowej.• Realizacja szczegółowych wytycznych dla pojedynczych funkcji i zadań.• Opracowywanie raportów dotyczących stanu realizowanych projektów i zagrożeń.• Udział w rozwoju metodologii i standardów branżowych.• Określanie wymagań jakości, bezpieczeństwa, stabilności i wydajności wdrażanego oprogramowania.• Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie modułów wdrażanego oprogramowania.• Prowadzeniem dokumentacji projektowej.• Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych dotyczących realizacji projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów)• Umiejętności komunikacyjne i analityczne• Podstawowa znajomość technologii i pojęć związanych z bazami danych (MS SQL) • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych MS Windows (MS Windows Serwer)• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania dobrych relacji z Klientem• Dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych• Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji

Mile widziane

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administrowaniu systemami informatycznymi• Doświadczenie w przygotowaniu oraz prowadzeniu prezentacji i szkoleń• Znajomość baz danych i środowiska MS SQL (instalacja, konfiguracja, administracja, pisanie skryptów)• Doświadczenie w pracy z Klientem• Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji z zakresu realizowanych prac• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji użytkowej systemów informatycznych• Umiejętność programowania w VBA i PL SQL• Znajomość pakietu Microsoft Office• Znajomość zagadnień \ procesów funkcjonujących na Uczelniach Wyższych.• Podstawowa znajomość skryptów C#.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,• Udział w interesujących projektach, również z klientami międzynarodowymi,• Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia,• Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, • Dofinansowanie do kursów i studiów,• Elastyczny godziny pracy,• Lektoraty językowe,• Pakiet MultiSport,• Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny,• Dodatkowe ubezpieczenie NNW,• Eventy firmowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka
  • matematyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae