Praktyka Dział Finansowo - Administracyjny
Metalzbyt Polska Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 18 września, 13:28

Opis stanowiska

Spółka Metalzbyt Polska z siedzibą w Rzeszowie poszukuje ambitnej osoby do odbycia praktyki studenckiej w Dziale Finansowo – Administracyjnym

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 1. wstępna kontrola faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym i rachunkowym,
  • 2. wpinanie dokumentów sprzedażowych, raportów kasowych,
  • 3. weryfikacja dokumentów sprzedaży z rejestrem VAT,
  • 4. segregacja i archiwizacja umów,
  • 5. wsparcie Działu Finansowo-Administracyjnego w bieżących pracach.

Wymagania

  • 1. dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • 2. otwartość na nowe zadania, wyzwania,
  • 3. umiejętność pracy w zespole,
  • 4. samodzielność oraz dobra organizacja w wykonaniu pracy,
  • 5. chęć podnoszenia kwalifikacji, zaangażowanie.

Mile widziane

  • 1. preferowani studenci na kierunku Finanse i rachunkowość,

Oferujemy

  • 1. udział w bieżących pracach działu,
  • 2. możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia zawodowego.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae