Specjalista ds. inwestycji
Lerg SA
Pustków-Osiedle, Podkarpackie

praca 18 września, 12:07

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pozyskiwanie decyzji, uzgodnień, opinii urzędowych (decyzje środowiskowe, WZ, pozwolenia na budowę itp.) niezbędnych dla realizacji inwestycji
  • analiza i wybór rozwiązań projektowych i materiałowych
  • współpraca z biurami projektowymi na każdym etapie prac projektowych oraz optymalizacja technologiczno-kosztowa
  • współuczestniczenie w wyborze wykonawcy inwestycji
  • nadzorowanie postępu realizacji inwestycji
  • współpraca z inspektorem nadzoru w zakresie realizowanych inwestycji
  • prowadzenie książek obiektów budowlanych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego i zasad projektowania
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i wieloletnią tradycję,
  • rozwój własnych kompetencji oraz wzbogacanie doświadczenia zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym i zgranym zespole,
  • system dodatków pozapłacowych,
  • system premiowania

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae