Specjalista ds. Sprzedaży Back Office
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 16 września, 11:14

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie Menedżerów Eksportu w codziennych obowiązkach oraz ścisłą współpracę z Działem Obsługi Klienta Eksportowego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wspieranie Menedżerów Eksportu w zadaniach związanych z realizacją strategii, planów sprzedażowych dla rynków eksportowych oraz wdrażaniu nowych i adaptacji istniejących produktów do rynków eksportowych,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach w ramach grupy kapitałowej,
  • Budowanie oraz rozwijanie dobrych relacji z klientami zagranicznymi,
  • Organizacja spotkań handlowych,
  • Przygotowywanie umów, cenników, prezentacji, analiz itp.,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Współpraca z prawnikami, biurami tłumaczeń oraz pozostałymi działami w firmie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: handel międzynarodowy, ekonomia, zarządzanie, filologia lub pokrewne),
  • Doświadczenie zawodowe w Dziale Sprzedaży Eksportowej / Obsługi Klienta Zagranicznego,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub węgierskiego (minimum poziom B2/C1),
  • Znajomość dodatkowych języków: j. niemieckiego, j. francuskiego lub j. arabskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość innych (niż ww.) języków obcych,
  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Samodzielność,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Efektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak i w kontaktach z klientem,
  • Otwartość na wyzwania, nastawienie na własny rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Praca w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki pracy i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • rosyjski (średnio-zaawansowany)
  • węgierski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae