Młodszy Projektant Konstrukcji Stalowych - nr ref. 10202
Bank Danych o Inżynierach
Piaseczno, Mazowieckie

praca 10 września, 17:13

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu i montażu hal stalowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - przygotowywanie danych i wytycznych do projektów budowlanych- wykonywanie projektów konstrukcji stalowych- specyfikacja zamówień materiałów zgodnych z projektem budowlanym- techniczne wsparcie działu sprzedaży- kontrola i archiwizacja dokumentacji technicznej, certyfikatów i aprobat

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)- wiedza z zakresu technologii budowlanych- umiejętność analizy statyczno-wytrzymałościowej, ze wskazaniem na konstrukcje stalowe- bardzo dobra znajomość AutoCAD i RM-Win- znajomość zagadnień konstrukcyjnych- mile widziane doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji projektowej w branży budowlanej- dobra znajomość j. angielskiego niezbędna do komunikacji w środowisku międzynarodowym- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • - możliwość zdobycia uprawnień zawodowych- praca w kontakcie z międzynarodowym zespołem specjalistów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae