Inżynier Mechanik na Wydziale Mechanicznym
Legend HR Advisors
Karsy, Świętokrzyskie

praca 6 września, 11:32

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta dużej stabilnej firmy działającej na rynku materiałów budowlanych w województwie świętokrzyskim prowadzimy rekrutację wśród Absolwentów uczelni Technicznych, docelowo po okresie wdrożenia na stanowisko: Inżynier Mechanik na Wydziale Mechanicznym

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • prowadzenie analizy wibroakustycznej silników, przekładni, pomp, wentylatorów, sprężarek, dmuchaw i innych urządzeń technologicznych• tworzenie i administrowanie trasami pomiarowymi w systemie diagnostycznym• stały nadzór drganiowy urządzeń z analizą widmową, trendami zmian w czasie, ostrzeżeniami przed awariami oraz zaleceniami remontowymi• wykonywanie pomiarów drgań przy pomocy przyrządów diagnostycznych • osiowanie maszyn wirnikowych przy pomocy przyrządu laserowego• wyważanie maszyn wirnikowych przy pomocy przenośnej wyważarki• wykonywanie pomiarów grubości przyrządem ultradźwiękowym• gromadzenie danych, katalogowanie, opracowywanie protokołów z wykonanych pomiarów wraz z zaleceniami remontowymi

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe - preferowany kierunek: diagnostyka maszyn, diagnostyka wibroakustyczna, budowa maszyn• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w tym języka technicznego• umiejętność współpracy z wykonawcami i w zespole• odpowiedzialność wobec realizowanych zadań• zmotywowanie i inicjatywa w działaniu• mile widziana znajomość zagadnień hydrauliki siłowej i pneumatyki• nie jest wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, firma oferuje pakiet wdrożeniowy

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny• pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo • pracę z nowoczesnymi technologiami • dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju • udział w eventach firmowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae