Inżynier Elektryk na Wydziale Elektrycznym
Legend HR Advisors
Karsy, Świętokrzyskie

praca 6 września, 11:28

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta dużej stabilnej firmy działającej na rynku materiałów budowlanych w województwie świętokrzyskim prowadzimy rekrutację wśród Absolwentów uczelni Technicznych, docelowo po okresie wdrożenia na stanowisko: Inżynier Elektryk na Wydziale Elektrycznym

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji technicznej• przygotowanie zakresów zapytań ofertowych, prowadzenie korespondencji w sprawach technicznych• prowadzenie pracy stacji elektroenergetycznych, silników, analizy zabezpieczeń, administrowanie systemami syndis• tworzenie i administrowanie harmonogramami pomiarowymi w zakresie elektrycznym maszyn i obiektów• koordynowanie i kontrolowanie prac pomiarowych i diagnostycznych• gromadzenie danych, katalogowanie, opracowywanie protokołów z wykonanych pomiarów wraz z zaleceniami remontowymi

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek elektroenergetyczny • dobra znajomość języka angielskiego w tym technicznego• znajomość pakietu Microsoft Office • mile widziana znajomość programu AutoCAD• inicjatywa w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole• mile widziane uprawnienia SEP• nie jest wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, firma oferuje pakiet wdrożeniowy

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny• pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo • pracę z nowoczesnymi technologiami • dostęp do szkoleń i możliwości rozwoju • udział w eventach firmowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae