Programista C#.Net
ETOB-RES Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 sierpnia, 13:15

Opis stanowiska

ˇ Praca przy rozwoju oprogramowania w zakresie systemu ERP - Wsparcie wdrożeń systemu klasy ERP ˇ Opieka nad eksploatowanym systemem ˇ Szkolenia użytkowników ˇ Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ˇ Pracę przy tworzeniu aplikacji związanych z systemem klasy ERPˇ Opieka nad eksploatowanym systememˇ Szkolenia użytkownikówˇ Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP

Wymagania

  • • Studenci i absolwenci kierunków informatycznych lub pokrewnych,• znajomość projektowania i realizacji aplikacji desktopowych: C#/.NET • znajomość T-SQL

Mile widziane

  • • znajomość rozwiązań wersjonowania oprogramowania (Git, TFS)• znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP• umiejętność tworzenia testów jednostkowych• znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury technicznej• umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie, komunikatywność i otwartość• dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • ˇ zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektachˇ dobre warunki pracyˇ dofinansowanie zajęć sportowychˇ przyjazną atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae