KONSULTANT DS. WDROŻEŃ
ETOB-RES Rzeszów
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 sierpnia, 12:49

Opis stanowiska

· Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań · Przeprowadzanie wdrożeń systemu klasy ERP · Opieka nad eksploatowanym systemem · Szkolenia użytkowników · Współpraca z zespołem programistów nad rozbudową systemu ERP · Wspieranie działań handlowych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań· Przeprowadzanie wdrożeń systemu klasy ERP· Opieka nad eksploatowanym systemem· Szkolenia użytkowników

Wymagania

  • · Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub informatyczne· Komunikatywność· Gotowość do wyjazdów służbowych· Umiejętność pracy zespołowej· Prawo jazdy (kat. B)

Mile widziane

  • · Znajomość podstaw rachunkowości· Wiedza informatyczna w zakresie: baz danych SQL, MS Office· Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP

Oferujemy

  • · zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach· dobre warunki pracy· dofinansowanie zajęć sportowych· przyjazną atmosferę pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae