Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim
K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego
Kraków, Małopolskie

praca 23 sierpnia, 15:50

Opis stanowiska

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego/ Human Resources Consulting -www.kkselekt.com Od 2000r. jesteśmy partnerem HR dla największych międzynarodowych korporacji przemysłowych oraz wiodących firm w Polsce i za granicą. Specjalizujemy się w rekrutacji "direct search" i rekomendacji kadry menedżerskiej, inżynierów, specjalistów dla firm produkcyjnych, usługowych, nowych inwestycji oraz projektów greenfield. Dla naszego Partnera, firmy consultingowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk ds. kontroli należności z językiem niemieckim

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analizę stanu należności
  • Kontakt z klientem w celu wyjaśnienia braku płatności
  • Przygotowanie zestawień i raportów finansowych,
  • Poprawne i terminowe przetwarzanie danych finansowych

Wymagania

  • Chęć rozpoczęcia swojej kariery w międzynarodowej firmie
  • Chęć uczenia się nowych rzeczy
  • Umiejętność biegłego mówienia po niemiecku (C1) i angielsku (B2)
  • Jako dodatkowy atut - ukończenie studiów kierunkowych (np. finanse, ekonomia, rachunkowość)

Oferujemy

  • Ścieżka liderska i ekspercka
  • Plan wdrożenia nowych pracowników
  • Szeroka oferta szkoleń i dofinansowanie kursów
  • Dofinansowanie studiów podyplomowych i kursów
  • Wewnętrzne eventy rozwojowe: konferencje, spotkania, communities
  • Dofinansowanie do kursu j. angielskiego
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Bogaty pakiet dodatków do wyboru (fitness, siłownia, kino, itp.)
  • Prywatna opieka medyczna (również dla Twojej rodziny)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (zaawansowany)

Curriculum vitae