Specjalista ds. Technicznych (rozwój rynku spawalniczego) - nr ref. 10196
Bank Danych o Inżynierach
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 sierpnia, 15:23

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma Air Products ułatwia życie konsumentom na całym świecie - poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Jesteśmy liderami w zakresie dostarczania gazów przemysłowych, specjalnych, urządzeń i technologii. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy... i rozwijaj się w firmie Air Products! Air Products oferuje równe traktowanie w zakresie warunków zatrudnienia. Wszyscy kandydaci są brani pod uwagę bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie czy orientację seksualną.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za m.in.:- ścisłą współpracę z lokalnym zespołem sprzedaży Merchant Gases oraz partnerami handlowymi (agentami) w zdobywaniu nowych klientów na gazy- wizyty i praktyczne pokazy produktów Air Products u potencjalnych klientów oraz wsparcie techniczne i merytoryczne dla działu sprzedaży- budowanie zaufania i satysfakcji klientów Air Products poprzez współpracę i pomoc techniczną dla najważniejszych klientów- podnoszenie zyskowności sprzedaży przez oferowanie klientom najlepszych produktów- udział w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów dla rynku spawalniczego- współpracę z producentami urządzeń spawalniczych- szkolenia spawalnicze dla zespołu sprzedaży

Wymagania

  • Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:- praktycznych umiejętności spawania łukowego różnymi metodami oraz cięcia gazowego- formalnych uprawnień spawalniczych lub doświadczenia w branży spawalniczej- umiejętności nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole- ukierunkowania na sprzedaż- obsługi komputera i programów MS Office- znajomości języka angielskiego, przynajmniej w stopniu komunikatywnym będzie atutem- gotowości do częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • Firma oferuje:- atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, odzież ochronną do prac spawalniczych- pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną, uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki- rozwój wewnątrz firmy oraz stabilność zatrudnienia w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae