TECHNIK MOBINEGO LABORATORIUM
Sicon spółka z ograniczoną odpwiedzialnością spółka komandytowa
Rudna Mała, Podkarpackie

praca 22 sierpnia, 10:14

Opis stanowiska

Jesteśmy producentem specjalistycznych i profesjonalnych materiałów budowlanych do realizacji posadzek przemysłowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko- Technik Mobilnego Laboratorium. Do zadań na tym stanowisku należy wykonywanie stacjonarnych i mobilnych badań laboratoryjnych (np.BCA). Miejsce wykonywania pracy: badania mobilne-uzależnione od lokalizacji inwestycji (Polska) - badania stacjonarne-siedziba firmy Rudna Mała k. Rzeszowa

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do zadań na tym stanowisku należy:- wykonywanie stacjonarnych i mobilnych badań laboratoryjnych,- sporządzanie dokumentacji związanej z wykonanymi badaniami,- doradztwo techniczne,- częste wyjazdy służbowe.

Wymagania

  • wykształcenie budowlane (również studenci- od drugiego roku studiów)
  • wiedza z zakresu technologii betonu
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowości do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomości procedur badawczych i norm stosowanych w budownictwie
  • znajomości obsługi komputera (pakietu Ms Office)

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, współpraca z wykwalifikowana kadrą inżynierską
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • zatrudnienia na warunkach umowy o pracę w wymiarze 2/5 etatu, umowy zlecenia, umowy o dzieło- wg. preferencji kandydata
  • ze względu na częste badania w terenie firma zapewnia nowy samochód służbowy do dyspozycji pracownika

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • W kwestii doświadczenia- przed rozpoczęciem pracy zapewnimy niezbędne przeszkolenie.

Wynagrodzenie

0 - 1700 PLN

Curriculum vitae