Asystentka ds. logistyki z językiem niemieckim
Varioedge Sp. z o.o.
Rogoźnica, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 12 sierpnia, 09:38

Opis stanowiska

wsparcie administracyjno - logistyczne w realizacji projektów niemieckich

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • umawianie, przygotowywanie, monitorowanie terminów instalacji – prowadzenie rozmów telefonicznych z pracownikami, klientami w j. niemieckim i polskim
  • • organizacja podróży służbowych, zakwaterowania
  • • bieżące monitorowanie zasobów, kontrola wydatków
  • • prowadzenie dokumentacji
  • • obsługa poczty email

Wymagania

  • • znajomość ms office (excel, word) na poziomie użytkownika
  • • znajomość branży telekomunikacyjnej
  • • umiejętność rozwiązywania kryzysowych sytuacji pod presją czasu
  • • komunikatywność i dbałość o klarowny przepływ informacji
  • • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone prace
  • • dokładność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • • zaletą będzie umiejętność technicznego myślenia

Oferujemy

  • • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub umowę o pracę

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • logistyka

Języki

  • niemiecki (zaawansowany)

Curriculum vitae