Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych
Manpower
Starachowice, Świętokrzyskie

praca 7 sierpnia, 11:32

Opis stanowiska

Dla jednej z firm z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. zmian konstrukcyjnych. Oferta jest skierowana dla studentów zaocznych, którzy są w stanie połączyć pracę w pełnym wymiarze godzin ze studiowaniem.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymi
  • -Sprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normami
  • -Opracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie
  • -Zatwierdzanie, uwalnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej w systemie elektronicznym
  • -Nadawanie numerów na części
  • -Aktualizacja baz danych w procesie realizacji zmian
  • -Fachowe wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji

Wymagania

  • -Wykształcenie wyższe techniczne
  • -Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • -Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • -Znajomość programów typu AutoCad

Oferujemy

  • -Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • -Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • -Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn

Wynagrodzenie

0 - 6500 PLN

Curriculum vitae