Konstruktor elektryk
Manpower
Starachowice, Świętokrzyskie

praca 7 sierpnia, 11:29

Opis stanowiska

Dla jednej z firm z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko: Konstruktora elektryka. Oferta jest skierowana dla studentów zaocznych, którzy są w stanie połączyć pracę w pełnym wymiarze godzin ze studiowaniem.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Tworzenie i modyfikacja oprogramowania w zakresie obsługi funkcjonalności nadwozia autobusu
  • -Wdrażanie nowych rozwiązań podczas procesu produkcyjnego finalnego produktu
  • -Wsparcie produkcji przy pierwszym uruchomieniu pojazdu
  • -Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • -Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektryki lub elektroniki
  • -Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • -Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • -Znajomość aplikacji typu CAD

Oferujemy

  • -Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • -Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • -Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Wynagrodzenie

0 - 6400 PLN

Curriculum vitae