Konstruktor mechanik
Manpower
Starachowice, Świętokrzyskie

praca 7 sierpnia, 11:26

Opis stanowiska

Dla jednej z firm z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko: Konstruktora mechanika. Oferta jest skierowana dla studentów zaocznych, którzy są w stanie połączyć pracę w pełnym wymiarze godzin ze studiowaniem.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • -Konstrukcyjne opracowanie pojazdów zgodnie z potrzebami klienta w zakresie mechaniki pojazdów
  • -Kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych we współpracy z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami
  • -Opracowanie zleceń montażowych w powierzonym zakresie
  • -Tworzenie analiz konstrukcyjnych
  • -Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • -Fachowe wspomaganie działów sprzedaży i zakupów w zakresie dokumentacji i rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania

  • -Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, budowy maszyn
  • -Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego na poziomie -komunikatywnym
  • -Obsługa komputera - pożądana znajomość programów CAD 3D, CATIA V5
  • -Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • -Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • -Orientacja na klienta
  • -Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • -Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • -Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • -Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • -Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika i budowa maszyn

Wynagrodzenie

0 - 6550 PLN

Curriculum vitae