INŻYNIER ELEKTRYK
Manpower
Kraków, Małopolskie

praca 6 sierpnia, 10:35

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i opracowywanie koncepcji elektrycznej pojazdów oraz dokumentacji elektrycznej urządzeń dla pojazdów oraz integrację urządzeń elektrycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i opracowywanie koncepcji elektrycznej pojazdów oraz dokumentacji elektrycznej urządzeń dla pojazdów oraz integrację urządzeń elektrycznych.

Wymagania

  • • Ukończone studia wyższe techniczne (preferowana Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika, Elektronika, Mechatronika)• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji elektrycznej dla przemysłu (mile widziane doświadczenie w transporcie szynowym)• Bardzo dobra umiejętność pracy w oprogramowaniu do tworzenia dokumentacji elektrycznej• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego• Uprawnienia SEP 1 kV, D, E lub inne z branży elektrycznej• Doświadczenie w projektowaniu • Czynne prawo jazdy kat. B• Umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie• Szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego• Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych, wyjazdowych projektach• Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 6.00 a 9.00)• Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie• Bonus za przyjeżdżanie do pracy na rowerze

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • energetyka
  • mechatronika

Curriculum vitae