grafik-informatyk
Agencja Reklamy Eureka Adver M. Faber E. Faber
Rzeszów, Podkarpackie

praca 5 sierpnia, 11:53

Opis stanowiska

Agencja Reklamy Eureka Adver zatrudni grafika ze znajomością zagadnień informatyki Wymagania: - znajomość programu Corel Draw - podstawowa znajomość innych programów graficznych -znajomość zagadnień informatycznych ( opieka nad sprzętem ) Praca na min 1/2 etatu , możliwe elastyczne godziny pracy Chętnie studenci, stażyści Uzdolnienia artystyczne nie są wymagane CV prosimy przesyłać na adres: eureka@adver.pl

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - znajomość programu Corel Draw- podstawowa znajomość innych programów graficznych-znajomość zagadnień informatycznych ( opieka nad sprzętem )

Wymagania

Oferujemy

  • praca stała

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae