PROJEKTANT GRAFIK
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

praca 17 stycznia, 10:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Projektowanie reklam bezpośredniego przekazu, kart kolorów, reklam na środkach komunikacji, odzieży oraz wzorców reklamowych dla poszczególnych nośników,
  • Projektowanie zmian wyglądu fasad,
  • Tworzenie wizualizacji wnętrz punktów sprzedaży,
  • Projektowanie materiałów POS oraz wyposażenia PSD,
  • Tworzenie prezentacji, dbanie o spójny i przejrzysty przekaz komunikatów wizualnych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (grafika komputerowa, studia plastyczne, animacja),
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Portfolio wykonywanych dotychczas grafik, projektów, stron www itd.,
  • Znajomość oprogramowania do grafiki 2D (pakiet Adobe Creative Cloud – Photoshop i Illustrator na poziomie bardzo dobrym),
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,
  • Nastawienie na innowacyjność i inicjowanie zmian,
  • Terminowość oraz dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw grafiki 3D (3ds Max + V-Ray, Blender, itp.).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Pracę w środowisku Windows,
  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie i najnowszym oprogramowaniu oraz stały dostęp do banków zdjęć i innych zasobów,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki pracy i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • informatyka

Curriculum vitae