Inżynier / Majster Budowy
Budnex Deweloper Sp. z o.o.
Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

praca 31 lipca, 13:52

Opis stanowiska

Preferowane osoby na ostatnim roku studiów/absolwenci budownictwa. Mile widziane doświadczenie w branży, jednak niewymagane. Nadzór i kontrola jakości prac budowlanych przy budowie powtarzalnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Budowa od stanu surowego po odbiór kluczy do lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim z klientem oraz odbiory budynków przez Instytucje Państwowe przy wsparciu Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Nadzór nad jakością prac, rozliczanie wykonawców

Wymagania

  • Autocad, pakiet Office, prawo jazdy kat. B, sumienność, rzetelność, uczciwość

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku jednak nie jest wymagane

Oferujemy

  • zakwaterowanie, stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, możliwość awansów i uzyskania praktyki do uprawnień budowlanych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae