Asystent projektanta/ kreślarz CAD
PRO-CAD
Tarnów, Małopolskie

praca 31 lipca, 07:52

Opis stanowiska

Biuro projektowe PRO-CAD poszukuje pracownika na stanowisko Asystent projektanta/ kreślarz CAD; do sporządzania dokumentacji projektowej wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie dokumentacji projektowej wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych

Wymagania

  • Znajomość środowiska typu CAD
  • Wykształcenie kierunkowe: budownictwo (preferowana specjalizacja konstrukcje budowlane i inżynierskie)
  • Sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania do projektowania konstrukcji
  • Znajomość środowiska Tekla Structures

Oferujemy

  • Pracę w zespole projektowym, rozwój wiedzy w zakresie projektowania konstrukcji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Wynagrodzenie

0 - 2500 PLN

Curriculum vitae