Młodszy Konstruktor Maszyn
UM Project
Zamość, Lubelskie

praca 26 lipca, 16:48

Opis stanowiska

UM Project to zespół zdolnych inżynierów, którzy specjalizują się w realizacji najróżniejszych zleceń z wielu gałęzi przemysłu. Nasz główny obszar działalności to projektowanie i budowa maszyn, automatyzacja procesów produkcyjnych oraz Druk 3D. W chwili obecnej poszukujemy Młodszego Konstruktora Maszyn.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie maszyn i urządzeń,• Tworzenie dokumentacji 2D i 3D,• Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów, rozwiązań konstrukcyjnych,• Nadzór nad powierzonym projektem,• Wycena zapytań ofertowych.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne),• Znajomość języka angielskiego na podstawowym poziomie,• Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub pokrewnym będzie atutem,• Znajomość oprogramowania SolidWorks lub SolidEdge,• Dobra znajomość rysunku technicznego.• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie,• Możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,• Pracę w innowacyjnej oraz prężnie rozwijającej się firmie,• Pakiet socjalny ( karta sportowa, bilety na kabarety, koncerty itp.)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

2000 - 5000 PLN

Curriculum vitae