Zastępca kierownika marketu Słowacja
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Rzeszów, Podkarpackie

praca wczoraj, 11:55

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 88 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Chorwacji i Serbii oraz 11 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - wykształcenie min. średnie- dobra organizacja pracy- wysoka kultura osobista- komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań- umiejętność kierowania zespołem pracowników- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane- mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach

Wymagania

  • - koordynowanie działalności oddziału firmy- dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży- kierowanie pracą zespołu pracowników

Oferujemy

  • Proponujemy:wynagrodzenie stałe+premiaciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju w strukturach firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae